Sizde Sorun

Hasan hocam selamlar,

Uzun zamandır büyük tuvaletimi yaparken kanamam ve acılarım oluyor. Tuvalete gitmeye çok korkuyorum yaşadığım kanama ve acılardan dolayı. Birde sürekli şişen ve ağrıyan hemoroid memelerim var şimdiye kadar denemediğim bitkisel ilaçlar ve yöntemler kalmadı ancak ne fayda. Artık dayanılmaz hale gelen bu acılardan bir an önce kurtulmak istiyorum. Sizin uyguladığınız yöntem konusunda ve ne kadar sürede işe dönebileceğim ile ilgili beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.

İyi günler dilerim.

Hüseyin E.

Merhabalar hocam,

Ben Kayseri’de yaşıyorum. Uzun zamandır sırt ağrısı çekiyordum. Aynı zamanda da midem de bir ekşime vardı. Geçen hafta burada bir doktora gittim. Doktor benim safra kesemde …….çapında taş olduğunu ve en kısa zamanda ameliyat olmazsam sarılık olabileceğimi ve hayatımın riske girebileceğini söyledi. Ben çok araştırdım ve doğru adresin siz olduğunuz kanaatine vardım. Safra kesesi ameliyatını laparoskopik yöntemle 10 -15 dakikada yaptığınızı ve hastanede bir gece kalıp ertesi gün taburcu olabileceğimi öğrendim. Ben sadece ameliyattan sonra yemek yeme düzenimde bir değişiklik olup olmayacağını ve normal yaşantıma ne kadar zamanda dönebileceğimi öğrenmek istiyorum. En kısa zamanda bilgilendirebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Yasemin K.

Hasan bey merhabalar,

Ben 2 yıl önce açık kıl dönmesi  ameliyatı oldum. Ancak tekrar aynı yerden iltihaplı akıntı gelmeye başladı zannediyorum tekrarladı. Sizin kıl dönmesi ile ilgili yazılarınızı, röportajlarınızı okudum. Kıl dönmesi ameliyatlarında uyguladığınız bu en son teknik olan flep çevirme yönteminde bir daha tekrarlama riski var mı? Ne kadar zaman sonra işe başlayabilirim.

Teşekkürler…

Nihat A.

Merhabalar Hasan bey,

Ben 38 yaşında bir çocuk annesiyim. Yaklaşık on gündür sol göğsümden beyaz renkli bir sıvı gelmekte ve ucunda da hafif bir çöküklük oluştuğunu hissediyorum. Ne yapmalıyım. Mamografimi ultrason mu çektirmeliyim?

Saygılarımla,

Elif G.

Siz de Sorun

× Whatsapp Hattı